Viditeľnosť je kľúčom k bezpečnosti cestnej premávky…

Smartmap

Princíp fungovania

Revolučné softvérové riešenie

SMARTmap predstavuje priekopnícky koncept nazerania na údaje samosprávy. Integruje informácie agendových systémov s mapovými podkladmi a umožňuje ich vizualizáciu a analýzu.

Integrácia údajov samosprávy

Systém integruje údaje samosprávy a prepája ich s mapou. Všetko, čo ste museli zdĺhavo vyhľadávať je dostupné v SMARTmap na kliknutie.

Referenčné mapové údaje

SMARTmap využíva lokalizačný register adresných bodov LoRAB®, ktorý je použitý ako priestorový základ Registra adries. Ďalej pracuje s katastrálnou mapou a tým umožňuje rýchlo spracovať všetky informácie viažuce sa na parcelu a adresu.

Automatizácia procesov

SMARTmap prináša automatizačné postupy v procesoch samosprávy, čím šetrí čas a ľudské zdroje.

Identifikácia príjmov samosprávy

Zavedením referenčných registrov pomáha pri konsolidácií interných údajov samosprávy a identifikuje potenciálne príjmy v oblasti daní a poplatkov.

Popis

Základné technické parametre (moduly)

Dopytovací formulár

Máte záujem o spoluprácu s nami? Kedykoľvek nás kontaktujte.

Súvisiace produkty

Dopravný LED gombík ECOSOLAR

Dopravný LED gombík ECOSOLAR je ideálnou voľbou je priechody pre chodcov, zákruty a iné kritické úseky. Vďaka vysokovýkonnému fotovoltaickému solárnemu modulu nepotrebuje veľa slnečného žiarenia.

Dopravný LED gombík IDEAL

Dopravný LED gombík IDEAL je ideálny pre krajiny ako Slovenská republika. Vďaka vysokovýkonnému fotovoltaickému solárnemu modulu nepotreuje veľa slnečného žiarenia. Má robustné telo, vďaka ktorému

Dopravný LED gombík CALM

Dopravný LED gombík CALM priáša na trh efektívny a moderný systém upokojenia dopravy (ekvivalent spomaľovačov rýchlostí). Slúži na zníženie rýchlosti vozidiel v oblastiach s kontrolovanou