O nás

CitySafety pôsobí na území Slovenskej republiky ako autorizovaný distribútor viacerých európskych spoločností, ktoré majú dlhoročnú tradíciu vo výrobe produktov pre zlepšenie dopravnej infraštruktúry.

Náš príbeh

Spoločnosť CitySafety, s.r.o. pôsobí na území Slovenskej republiky ako autorizovaný distribútor viacerých európskych spoločností, ktoré majú dlhoročnú tradíciu vo výrobe produktov pre zlepšenie dopravnej infraštruktúry. Sme kolektív mladých ľudí, ktorý sa pri tvorbe portfólia produktov inšpiruje aktuálnymi inováciami, ktoré trh s modernými technológiami ponúka. Našou víziou je zabezpečiť premávku komplexne a chrániť nielen chodcov, ale aj vodičov.

Využívaním najmodernejších technológií a systémov zabezpečujeme maximálnu efektivitu našich výrobkov. Orientujeme sa najmä na zelenú energiu a čerpanie obnoviteľných zdrojov.

Snažíme sa o intenzívnu implementáciu inovácií v oblasti dopravy s cieľom vytvárať čoraz bezpečnejšie prostredie na našich cestách. Nezabúdame ani na úsporu a preto využívame LED technológie a solárne panely, ktoré v sebe spájajú úsporu a vysokú efektivitu. Naše produkty spĺňajú prísne európske normy, čím je zabezpečená ich kvalita a spoľahlivosť.

Individuálny prístup a flexibilita sú našimi hlavnými heslami a zákazníkom preto ponúkame riešenia šité na mieru, čoho dôkazom je ich spokojnosť.

Neváhajte a staňte sa súčasťou nášho projektu s názvom „Viditeľnosť je kľúčom k bezpečnosti cestnej premávky”.

Máte záujem o spoluprácu s nami? Kedykoľvek nás kontaktujte.

Najčastejšie kladené otázky

Áno, v našich podmienkach fungujú bezproblémovo a to aj počas veľkých mrazov ( -27 stupňov Celzia alebo naopak počas vysokých teplôt) o čom svedčia naši spokojní zákazníci.

V 21. storočí máme k dispozícií inteligentné systémy, ktoré predčili mnohé očakávania, pretože sa stali veľmi účinným nástrojom ochrany účastníkov cestnej premávky. Áno, stretli sme sa s názormi, že najúčinnejším spôsobom je člen policajného zboru, avšak táto požiadavka je nereálna, nie je totiž možné, aby pri každom priechode alebo na každom kritickom úseku stál policajt 24 hodín denne, takže sa musíme obrátiť na moderné technológie, ktoré trh ponúka, čo zase nie je najhoršia možnosť, ktorú máme, práve naopak.

Sústredíme našu pozornosť na najnovšie technológie, ktoré trh ponúka, pretože spolupracujeme so svetovými špičkami v danom segmente. U nás nájdete najnovšie technologické postupy, inovácie, ktoré trh s bezpečnostnými zariadeniami ponúka, pričom sa orientujeme na zelenú energiu. Venujeme sa individuálne každému projektu, pričom si kladieme tie správne otázky (v ktorých lokalitách je silný ťah peších, ktoré sú kritické úseky, aké napájanie zvoliť, zhodnotíme vyťaženosť a charakter cestnej komunikácie) a teda poskytujeme riešenia šité na mieru.

Ak chceme priechod pre chodcov zvýrazniť a účinne, je veľmi dôležité sa zamyslieť, kedy je cez priechod silný ťah peších – kedy potrebuje byť najviac zvýraznený, aby splnil svoj účel – zabránil možnej dopravnej nehode, teda včas upozornil vodiča.