Služby

Služby poskytovené našim klientom sú postavené na originálnom a jedinečnom koncepte. To je práve to, čo nás odlišuje od konkurencie. V kombinácii s prvotriednou kvalitou výrobkov a zručnosťami našich zamestnancov je CitySafety jednou z mála spoločností, ktoré implementujú kompletnú ponuku inovatívnych riešení.
Kvalita služieb a spokojnosť zákazníkov sú našimi prioritami, čo sa odráža na starostlivosti o našich klientov. Komplexné riešenia od CitySafety zahŕňajú širokú škálu služieb od počiatočného odborného poradenstva až po samotný servis inštalovaných zariadení.

Odborné
poradenstvo

Projekčná
činnosť

Vypracovanie cenových ponúk

Dodanie a montáž zariadení

Záručný a pozáručný servis

Prenájom
plošiny

Odborné poradenstvo

Bezplatné odborné poradenstvo, ktoré pozostáva z obhliadky vybranej lokácie, identifikácie problému, analýzy finančných možností a výberu riešenia na mieru pre Vás.

Z hľadiska skúseností a možností Vám radi a ochotne poradíme, ktoré riešenie by pre Vás bolo najlepšie. Orientujeme sa na riešenia šité na mieru pre Vás.

Napríklad, ak chceme priechod pre chodcov účinne zvýrazniť je veľmi dôležité sa zamyslieť, kedy je priechod najfrekventovanejší. Kedy musí byť najviac zvýraznený, aby splnil svoj účel – zabránil možnej dopravnej nehode – včas upozornil vodiča.

Máte záujem o spoluprácu s nami? Kedykoľvek nás kontaktujte.

Projekčná činnosť

Jednou z našich priorít je pohodlie zákazníka, čo zahŕňa aj vypracovanie schematického návrhu umiestnenia dopravných zariadení alebo projektu.

Vzhľadom na to, že je pre umiestnenie dopravných zariadení nevyhnutná projektová dokumentácia alebo schematický návrh umiestnenia dopravných zariadení, považujeme projekčnú činnosť za neoddeliteľnú súčasť komplexného balíka našich služieb pre Vás.

Vypracovanie cenových ponúk

Cenové ponuky pre Vás vytvárame na mieru a bezplatne v rámci balíka našich služieb. Komplexná cenová ponuka bude vypracovaná na základe projektu a Vašich špecifických požiadaviek a bude obsahovať sumu za dodanie a montáž produktov.

V prípade, že máte záujem o vypracovanie cenovej ponuky, Vaše požiadavky nám zašlite na e – mailovú adresu info@citysafety.sk alebo nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formulára.

Cenové ponuky sa snažíme spracovať vždy do 24 hodín.

Dodanie a montáž zariadení

U nás nachádzate bezstarostné riešenia a komplexné služby, ktorých prirodzenou súčasťou je aj včasné dodanie a inštalácia dopravných zariadení.

Realizácie na kľúč znamenajú maximálne pohodlie pre zákazníka, ktorému odovzdávame hotový projekt.

Máte záujem o spoluprácu s nami? Kedykoľvek nás kontaktujte.

Záručný a pozáručný servis

Záručný servis a pozáručný znamená starostlivosť o Vaše produkty. Spokojnosť našich zákazníkov je na prvom mieste a preto im v prípade potreby poskytujeme záručný aj pozáručný servis na zariadenia zakúpené u nás.

V prípade potreby kontaktuje technickú podporu na e – mailovej adrese technickapodpora@citysafety.sk

Prenájom plošiny

Ponúkame na prenájom plošinu vrátane kvalifikovanej obsluhy.

Parametre plošiny:
max. výška : 19 m
max. bočný dosah : 8,40 m
max. hmotnosť : 230 kg
Napätie v koši : 230 V

Cenník:
V prípade potreby kontaktujte referenta spoločnosti referent@citysafety.sk