Viditeľnosť je kľúčom k bezpečnosti cestnej premávky…

Dopravný LED gombík CALM

Princíp fungovania

3 stupne varovania vodiča vozidla:

– správna rýchlosť: gombík je na úrovni vozovky a LED diódy majú zelenú farbu (nedošlo k prekročeniu rýchlosti)
– mierne zvýšená rýchlosť: gombík je mierne nad úrovňou vozovky vo svojej 1. pozícii a LED diódy majú žltú farbu (vodič pocíti mierne vibrácie pri prejazde po gombíkoch pri miernej zvýšenej rýchlosti)
– neprimeraná rýchlosť: gombík je vo svojej 2. zvýšenej pozícii a LED diódy majú červenú farbu (vodič pocíti vibrácie pri prejazde po gombíkoch pri neprimerane zvýšenej rýchlosti)Dopravný LED gombík CALM nájde svoje uplatnenie najmä v blízkosti škôl alebo škôlok, priechodov pre chodcov

Popis

Dopravný LED gombík CALM priáša na trh efektívny a moderný systém upokojenia dopravy (ekvivalent spomaľovačov rýchlostí). Slúži na zníženie rýchlosti vozidiel v oblastiach s kontrolovanou rýchlosťou, napríklad v blízkosti škôl a priechodov pre chodcov.

Gombík má v sebe nainštalovaný merač rýchlosti a funguje na princípe komunikácie medzi riadiacou jednotkou, ktorá je umiestnená pri značke určujúcej rýchlosť v danej lokalite – napríkadl 30km / hod. a dopravnými LED gombíkmi, ktorých výška a farba LED diód sa budú meniť podľa rýchlosti, ktorou sa vozidlo blíži ku kritickému miestu.

Gombík CALM bude zvyšovať svoju výšku ( 2 úrovne zvýšenia) a meniť farbu LED v závislosti od prekročenia rýchlosti v danej lokalite.

Dopytovací formulár

Máte záujem o spoluprácu s nami? Kedykoľvek nás kontaktujte.

Súvisiace produkty

Dopravný LED gombík ECOSOLAR

Dopravný LED gombík ECOSOLAR je ideálnou voľbou je priechody pre chodcov, zákruty a iné kritické úseky. Vďaka vysokovýkonnému fotovoltaickému solárnemu modulu nepotrebuje veľa slnečného žiarenia.

Dopravný LED gombík IDEAL

Dopravný LED gombík IDEAL je ideálny pre krajiny ako Slovenská republika. Vďaka vysokovýkonnému fotovoltaickému solárnemu modulu nepotreuje veľa slnečného žiarenia. Má robustné telo, vďaka ktorému

Dopravný (káblový) LED gombík

Základné technické parametre rozmery: Ø160,5 x 100,5 mm odolnosť: 90 ton prečnievanie: 8,5 mm vrchne púzdro: nehrdzavejúca oceľ spodne púzdro: hliník krytie : IP68, IK10