Novinky

CitySafety pôsobí na území Slovenskej republiky ako autorizovaný distribútor viacerých európskych spoločností, ktoré majú dlhoročnú tradíciu vo výrobe produktov pre zlepšenie dopravnej infraštruktúry.

Apríl 2018

Koncept – Smart City

V tomto roku sme sa rozhodli viac priblížiť konceptu Smart City a preto sme do portfólia našej spoločnost zaradili zopár nových produktov. Prvým produktom, ktorý chceme vyzdvihnúť su inteligentné lavičky STEORA a MONNA. Inteligentné lavičky sú síce špičkou ľadovca celej myšlienky Smart Cities, avšak lavičky využíva široká verejnosť, ktorá môže aj prostredníctvom tejto inovácie zachytiť závan modernej technológie. Tieto lavičky sú aj vyhrievané, nabijú Vám telefón, pripojíte sa internet, osvetlia tmavý úsek, či dokážu zobraziť reklamu. Rovnako veľmi užitočným produktom je smartfónom kontrolovateľná parkovacia zábrana PARKLIO, ktorá zabráni neželanému obsadeniu vášho parkovacieho miesta.  Produkt EcoMobile je síce produktom určeným najmä samospráva, ale jeho využitie pocítime asi všetci. Systém na diaľkové monitorovanie zaplnenia kontajnerov slúži na vytváranie optimálnej trasy a intervalu pre zbieranie smetí.

September 2018

Medzinárodná konferencia DOPRAVA 2018 – CESTA DO BUDÚCNOSTI

Vydavateľstvo PETIT PRESS a agentúra M KREO zorganizovali medzinárodnú konferenciu DOPRAVA 2018 s názvom CESTA DO BUDÚCNOSTI a my sme veľmi radi, že sme ako hlavný partner podieľali na tejto významnej udalosti. Nad podujatím prevzal záštitu minister dopravy Arpád Érsek, predsedníčka Žilinského samosprávneho kraja Erika Jurinová, primátor mesta Žilina Igor Choma a rektor Žilinskej univerzity Jozef Jandačka. Ústrednou témou konferencie boli aktuálne výzvy a vízie, ktoré na nás v rámci dopravnej infraštruktúry čakajú a takisto otázky, ktoré rezonujú v rámci širokej verejnosti.

Máj 2018

Materská škola Tehelná 2549/5 Zvolen

Našou prioritou je ochrana najzraniteľnejších účastníkov cestnej premávky a preto sme sa rozhodli upriamiť pozornosť na tých skutočne najzraniteľnejších, na deti. Materskej škôlke Tehelná 2549/5 Zvolen pri Centrume sme v duchu nášho hesla “viditeľnosť je kľúčom k bezpečnosti cestnej premávky” venovali pre detičky reflexné vestičky, aby pri prechádzkach boli neprehliadnuteľný.  🙂

Máj 2018

Prenájom

Na základe obrovského záujmu, sme do portfólia pridali aj možnosť prenájmu vybraných produktov ako napríklad mobilný semafor, či analýza hustoty dopravnej premávky. Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať cez náš kontaktný formulár ktorý sa nachádza pod textom.  🙂

Máte záujem o spoluprácu s nami? Kedykoľvek nás kontaktujte.