Novinky

Február 2019. Koncept – Smart City

V tomto roku sme sa rozhodli viac priblížiť konceptu Smart City a preto sme do portfólia našej spoločnost zaradili zopár nových produktov. Prvým produktom, ktorý chceme vyzdvihnúť su inteligentné lavičky STEORA a MONNA. Inteligentné lavičky sú síce špičkou ľadovca celej myšlienky Smart Cities, avšak lavičky využíva široká verejnosť, ktorá môže aj prostredníctvom tejto inovácie zachytiť závan modernej technológie. Tieto lavičky sú aj vyhrievané, nabijú Vám telefón, pripojíte sa internet, osvetlia tmavý úsek, či dokážu zobraziť reklamu. Rovnako veľmi užitočným produktom je smartfónom kontrolovateľná parkovacia zábrana PARKLIO, ktorá zabráni neželanému obsadeniu vášho parkovacieho miesta.  Produkt EcoMobile je síce produktom určeným najmä samospráva, ale jeho využitie pocítime asi všetci. Systém na diaľkové monitorovanie zaplnenia kontajnerov slúži na vytváranie optimálnej trasy a intervalu pre zbieranie smetí.

KONCEPT – SMART CITY

September 2018. Medzinárodná konferencia DOPRAVA 2018 – CESTA DO BUDÚCNOSTI

Vydavateľstvo PETIT PRESS a agentúra M KREO zorganizovali medzinárodnú konferenciu DOPRAVA 2018 s názvom CESTA DO BUDÚCNOSTI a my sme veľmi radi, že sme ako hlavný partner podieľali na tejto významnej udalosti. Nad podujatím prevzal záštitu minister dopravy Arpád Érsek, predsedníčka Žilinského samosprávneho kraja Erika Jurinová, primátor mesta Žilina Igor Choma a rektor Žilinskej univerzity Jozef Jandačka. Ústrednou témou konferencie boli aktuálne výzvy a vízie, ktoré na nás v rámci dopravnej infraštruktúry čakajú a takisto otázky, ktoré rezonujú v rámci širokej verejnosti.

MEDZINÁRODNÁ KONFERENCIA DOPRAVA 2018

Máj 2018. Materská škola Tehelná 2549/5 Zvolen

Našou prioritou je ochrana najzraniteľnejších účastníkov cestnej premávky a preto sme sa rozhodli upriamiť pozornosť na tých skutočne najzraniteľnejších, na deti. Materskej škôlke Tehelná 2549/5 Zvolen pri Centrume sme v duchu nášho hesla “viditeľnosť je kľúčom k bezpečnosti cestnej premávky” venovali pre detičky reflexné vestičky, aby pri prechádzkach boli neprehliadnuteľný.  🙂

 

Materská škola Zvolen

Máj 2018. Prenájom

Na základe obrovského záujmu, sme do portfólia pridali aj možnosť prenájmu vybraných produktov ako napríklad mobilný semafor, či analýza hustoty dopravnej premávky. Pre viac informácii nás neváhajte kontaktovať cez náš kontaktný formulár ktorý sa nachádza pod textom.  🙂

 

Kontaktný formulár

Apríl 2018. FootGolfový klub – La Peňa Madridista de Eslovaquia

Vzhľadom na to, že patríme k veľkým nadšencom tohto športu sme sponzorom FootGolfového klubu – La Peňa Madridista de Eslovaquia, ktorého popularita neustále stúpa a rozširuje sa tak nielen ich fanúšikovská základňa. Tento šport s nádychom elegancie ponúka zážitok, o ktorý by ste sa nemali nechať pripraviť, preto ak by ste si ho chceli vyskúšať hoci aj len tak tréningovo, nech sa páči môžete ich kontaktovať mailom na info@halamadrid.sk.

Klubu La Peňa Madridista de Eslovaquia želáme veľa úspechov a sme poctení, že ich budeme sprevádzať počas turnajov. 🙂

halamadrid

Ferbruár 2018. Ledbox

Tento rok sme pre zákazníkov pripravili viacero nových produktov a jedným z ních je produkt Ledbox. Je to zariadenie, ktoré obsahuje jedno,dve alebo štyri výstražné LED svetlá, blikajúce synchronne alebo alternatívne. Ledbox sa jednoducho upevní nad existujúce zvislé dopravné značenie na miestach, kde je potrebné dopravnú značku zvýrazniť. Výstražné svetlá sú štandardne vybavené externým ovládaním, ale k dispozícii sú aj modely s integrovanou riadiacou jednotkou alebo s napájaním 230 VAC. Možnoti napájania “Ledboxu” : solárny zdroj, verejné osvetlenie alebo trvalý zdroj.

 

Ledbox