Solárne LED výstražné svetlá v boxe 2 x 102 + TL-SLC10 v meste Ružomberok

Project Description

Solárne LED výstražné svetlá v boxe 102 sú jedným z najobľúbenejších produktov našich zákazníkov a to v prvom rade z toho dôvodu, že je možné ich umiestniť do miest bez prístupu k distribučnej sieti, čo umožňuje zvýrazniť kritické úseky aj v miestach, kde to doteraz nebolo možné.

Solárne LED gombíky TL – SLC10 fungujú autonómne a nabíjajú sa aj počas zamračených dní. Každý gombík má v sebe zabudovaný vlastný solárny zdroj, ktorý zabezpečuje jeho fungovanie – cez deň sa nabíja a v noci svieti. LED gombíky sú v režime svietenia.

Produkt: Efektívne doplnky cestnej premávkySolárne LED gombíky
Mesto: Ružomberok
Ulica: ul. Riadok, Plavisko, Do Baničného
Dátum realizácie: Júl 2018

Popis projektu

Ako môžete vidieť pre mesto Ružomberok je bezpečnosť účastníkov cestnej premávky jednou z priorít, ked’že v tomto roku je to už druhá spolupráca. Mesto nadviazalo na predošlý model zvýraznenia priechodu pre chodcov a opäť si vybralo solárne LED výstražné svetlá v boxe 102 v kombináciii so solárnymi LED gombíkmi TL – SLC10. Táto kombinácia patrí k jedným z najekonomickejších a najobľúbenejších spôsobov ako zvýšiť bezpečnosť chodcov na priechode pre chodcov. Celkový efekt umocňuje aj aplikácia opticko – akustickej brzdy, ktorá je aplikovaná pred zvýraznenými priechodmi pre chodcov a vodiči tak “ pocítia „, že je nutné spomaliť.