Solárne LED gombíky TL – SLC10 + VS 1 x 201 v meste Čadca

Project Description

Solárne LED gombíky TL – SLC10  fungujú autonómne a nabíjajú sa aj počas zamračených dní. Každý gombík má v sebe zabudovaný vlastný solárny zdroj, ktorý zabezpečuje jeho fungovanie – cez deň sa nabíja a v noci svieti. LED gombíky sú v režime svietenia.

Solárne LED výstražné svetlá v boxe sú jedným z najobľúbenejších produktov našich zákazníkov a to v prvom rade z toho dôvodu, že je možné ich umiestniť do miest bez prístupu k distribučnej sieti, čo umožňuje zvýrazniť kritické úseky aj v miestach, kde to doteraz nebolo možné.

Produkt: Efektívne doplnky cestnej premávkySolárne LED gombíky
Mesto: Čadca
Ulica: ul. Okružná, Podzávoz
Dátum realizácie: Október 2018

Popis projektu

V meste Čadca sme po dlhšom čase zvýraznili štyri priechody pre chodcov prostredníctvom dopravných zariadení, ktoré majú vlastný – autonómny zdroj napájania, solárny panel. Priechody pre chodcov sú zvýraznené prostredníctvom solárnych LED gombíkov v režime svietenia po zotmení, ktoré zvýrazňujú vodorovné dopravné značenie priechodu pre chodcov a prostredníctvom solárnych LED výstražných svetiel v boxe 201 v režime 24 – hodinového blikania, ktoré zvýrazňujú zvislé dopravné značenie priechodu pre chodcov.