Referencie

Aj v týchto mestách a obciach sme prispeli k bezpečnosti cestnej premávky

Mesto Zvolen
Banská Bystrica
Mesto Martin
Liptovský Mikuláš
Nové zámky

Pozrite si vybrané referencie našej spoločnosti

Naša spoločnosť za roky pôsobenia na slovenskom trhu realizovala stovky projektov kde sme získali množstvo spokojných klientov. Nižšie si môžete pozrieť vybrané referencie od solárnych LED gombíkov cez doplnky cestnej premávky, inteligentné priechody pre chodcov až po architektonické osvetlenia.

Čo hovoria naši klienti o nás

Ing. Ladislav Rosa
vedúci výstavby a životného prostredia v Gbeloch

Spolupráca s Vašou spoločnosťou je prínosom pre našich občanov. Dobre sa s Vami spolupracovalo, komunikovalo a produkty vyhovujú našim potrebám.Odporučím kolegom Vašu spoločnosť pri zviditeľňovaní priechodov pre chodcov.

Mgr. Martina Dembická
referentka pre regionálny rozvoj v meste Trebišov

Spolupráca so spoločnosťou CitySafety prebiehala na profesionálnej úrovni s ústretovým prístupom. Touto cestou by som sa Vám chcela poďakovať za skvele odvedenú prácu.Vaše produkty a služby sú prínosom pre zlepšenie dopravno – bezpečnostnej situácie v meste/obci. Je až neuveriteľné ako solárne LED gombíky oživili vozovku. Dostávame len príjemné ohlasy od občanov. Vašu spoločnosť odporúčam každému, kto má záujem zlepšiť bezpečnostnú situáciu v meste.

Mgr. Maroš Sagan, PhD.
starosta obce Cífer

Spolupráca so spoločnosťou CitySafety prebiehala výborne – komunikácia, dodržanie termínov, koordinácia na úrovni.Vaše služby sú podľa môjho názoru prínosné pre občanov, zatiaľ máme vaše produkty len krátko, veríme, že sú kvalitné a nebudú poruchové.Vaše služby veľmi rád odporučím svojim kolegom.

Máte záujem o spoluprácu s nami? Kedykoľvek nás kontaktujte.

Kontakt