Prečo sú dopravné LED gombíky také obľúbené?

Dopravné LED gombíky (káblové) sa stávajú súčasťou priechodov pre chodcov v moderných mestách a obciach po celom území Slovenska. Zvýraznenie priechodu pre chodcov je veľmi účinným a najmä ekonomickým prostriedkom zvyšovania bezpečnosti chodcov na priechode pre chodcov počas dňa i noci. Vodič zo vzdialenosti cca 500 m spozoruje, že sa na jeho trase bude nachádzať priechod pre chodcov a prispôsobí tomuto faktu svoju jazdu.

Dopravné LED gombíky (solárne) fungujú po zotmení a môžu zvýrazniť priechod pre chodcov, dopravný ostrovček alebo inú vami vybranú lokáciu.  Chcete zvýrazniť priechod pre chodcov, ale pre zlú dostupnosť distribučných sietí to nie je možné ? CitySafety Vám ponúka riešenie. Vďaka solárnym LED gombíkom bude jazda v noci vizuálnym zážitkom

V našej ponuke nájdete škálu technicky najvyspelejších dopravných LED gombíkov, ktoré je možné využiť priamo v rámci cestnej infraštruktúry (priechody pre chodcov, dopravné ostrovčeky, okružné križovatky), ale rovnako sa stanú atraktívnym bodovým osvetlením pre vaše námestia, parky, relaxačné oblasti a pod.

Aký je rozdiel medzi solárnymi a retroreflexnými gombíkami?

Solárne LED gombíky sa odlišujú od retroreflexných gombíkov najmä tým, že svetelný tok sa nachádza priamo v prirodzenom zornom poli vodiča. Vysoký jas LED diód umožňuje až 10x väčšiu viditeľnosť ako v prípade použitia retroreflexných prvkov.